O webu (10. září 2010)

Vítejte na mém webu! Tento web byl spuštěn v úterý 7. 9. 2010 se začátkem vysílání třetí série pořadu Krotitelé dluhů České televize. Bude provázet čtenáře jeho jednotlivými díly, resp. Těmi, které mohu osobně okomentovat, tj. ve kterých jsem působil.


Cíl

Cílem webu je hovořit neskrytě o chybách, kterých se někteří z nás ve financích dopouštějí, a zároveň o řešení takových situací. Taktéž bude mapovat a komentovat důležité okamžiky na finančních trzích, zejména pak ty, které se většiny z nás dotýkají.

Témata

Témat o financích je celá řada, méně a více zajímavých, proto se budu snažit reagovat i na vaše podněty, a právě o nich psát, tak abych nezabředl do zbytečných teorií, které většinou zajímají pouze hrstku lidí.

Velký úkol

Je to pro mne velký úkol, udržovat tento web aktuální, neboť jsem na něj prozatím sám, a při všech pracovních aktivitách, které mám, to bude věru nelehké. Každopádně cítím, že webů o finančních poradcích a jejich službách je dost, ale většinou se tam dovíte pouze marketinkové údaje, méně pak osobní názory či rady.

Publikováno: 10.09.2010

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii


Čtěte také:

Finanční desatero COVID-19

AktuálněGlosy

Cílem toto finančního desatera je pomoci zmírnit dopady situace vzniklé v souvislosti s koronavirem COVID-19 na váš rodinný rozpočet.

Finanční desatero COVID-19

Jsme on-line

Služby

Jsme připraveni s našimi klienty konzultovat jejich případy on-line, např. přes Skype, Messenger, Google Hangout, Zoom, nebo telefonicky.

Jsme on-line

Jak efektivně tvořit rezervy a…

AktuálněGlosy

Zažíváte stres z nedostatku peněz? První pomocí může být finanční bilance. Jak efektivně tvořit rezervy a využít pravidla 10-20-30-40 komentuje tento článek. Aktivně se můžete zúčastnit…

Jak efektivně tvořit rezervy a pravidlo 10-20-30-40