Náš tým

Tým finančně poradenské kanceláře Davida Kučery

Představuji vám tým svých kolegů, kteří poskytují finanční poradenství v různých regionech. Působíme pod společností Partners Financial Services, a.s. (dále Partners) jako VIP Consulting Office a pečujeme k listopadu 2017 již o 1 899 klientů. Týmově konzultujeme složité případy klientů či jejich neobvyklé požadavky, zajišťujeme organizaci sjednávání finančních zaměstnaneckých benefitů, specializovaná školení apod. Bonitní klientele poskytujeme zajímavou, a zejména objektivní a nezávislou alternativu k privátnímu bankovnictví, poskytovanému českými bankami. Více o našich aktivitách naleznete pod odkazem Služby v hlavní nabídce.

Poslání

Naši klienti se na nás mohou vždy spolehnout, že pro ně nalezneme vhodné řešení, které respektuje jejich potřeby, plánované cíle, je ekonomické a bere v úvahu různá rizika. K tomu jim poskytujeme odborné konzultace se specialisty, analýzy, vhodné nástroje a informace. Hájíme zájmy našich klientů a jednáme v souladu se zákonem.

Ing. et Ing. David Kučera, MBA, EFA \ poradce a manažer kanceláře

David Kučera

Vzdělání

David je absolventem oboru Elektronika a sdělovací technika na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, následně oboru Řízení a ekonomika podniku na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně. Své manažerské studium MBA dokončil na Newton College.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

V oboru finančního poradenství pod Partners působí od listopadu 2007. Vystupuje v médiích (pořady Dobré ráno, Ekonomika+ a Sama doma České televize, Snídaně s Novou aj.), kde se věnuje investicím, pojištění, dluhové problematice a správě rodinného rozpočtu. Úspěšně spoluorganizuje zajištění zaměstnaneckých benefitů pro společnost Siemens Česká republika. V září 2011 získal prestižní certifikát evropského finančního poradce €FA™ jako jeden z prvních v ČR.

Region působení

Brno, Praha, Jablonec nad Nisou

Publikování a média

David je spoluautorem knihy Jak ovládnout své peníze a jeho články a analýzy byly publikovány například v MF Dnes, Hospodářských novinách, Deníku, Lidových novinách, různých časopisech apod. V letech 2009 a 2010 účinkoval ve třech sériích pořadu Krotitelé dluhů vysílaného Českou televizí.

Kontakty

  • +420 724 689 826

Petra Donociková \ asistentka kanceláře

Petra Donociková

Vzdělání

Petra vystudovala obor Informační technologie na Integrované střední škole v Brně.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

Od roku 2009 pracovala ve společnosti Partners jako finanční poradkyně, později jako asistentka ředitele a od ledna 2012 působí na pozici odborné asistentky v kanceláři Davida Kučery. Zajišťuje rovněž back office pro zpracování dokumentů a dat v rámci finančních zaměstnaneckých benefitů pro společnost Siemens Česká republika.

Kontaktní adresa

Pekařská 397/3, 602 00 Brno

Kontakty

  • +420 734 236 943

Ing. Mohamed Zidan, EFA \ poradce

Mohamed Zidan

Vzdělání

Mohamed studoval obor Elektronika a sdělovací technika na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií a pokračoval v oboru Řízení a ekonomika podniku na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

V oboru finančního poradenství působí již řadu let. Za tu dobu poskytl službu desítkám klientů, se kterými dlouhodobě spolupracuje, řeší jejich finanční požadavky v oblasti bankovních produktů, hypotečních úvěrů, pojištění a investic. Jeho zásluhou se David Kučera setkal poprvé s touto službou a dostal kvalitní základ pro svou následující kariéru. V červnu 2017 získal prestižní certifikát evropského finančního poradce €FA™.

Region působení

Brno a okolí, Blansko

Kontakty

  • +420 606 848 627

Ing. Zdeněk Peřinka, EFA \ poradce

Zdeněk Peřinka

Vzdělání

Zdeněk vystudoval bakalářský obor Manažerská informatika a následně magisterský obor Řízení a ekonomika podniku na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

V oboru finančního poradenství působí od října 2009 ve společnosti Partners jako profesionální poradce. Od ledna 2012 zajišťuje sjednávání finančních zaměstnaneckých benefitů pro brněnskou pobočku společnosti Siemens Česká republika. V roce 2013 se stal členem týmu poradenské kanceláře Davida Kučery a v dubnu 2017 získal prestižní certifikát evropského finančního poradce €FA™.

Region působení

Jihomoravský kraj (zejm. Brno), Kraj Vysočina

Kontakty

  • +420 737 947 103

Ing. Vladimír Brzokoupil, EFA \ poradce

Vladimír Brzokoupil

Vzdělání

Vladimír absolvoval obor Elektrotechnická výroba a management na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

V oboru finančního poradenství a plánování rodinných rozpočtů působí od roku 2004. Od té doby se neustále vzdělává a pracuje na svém osobním rozvoji, aby dokázal svým klientům vždy sofistikovaně poradit. Dokladem toho je získání prestižního evropského certifikátu €FA™ v oblasti finančního poradenství a plánování.

Region působení

Brno, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou

Kontakty

  • +420 724 689 539

Ing. Milan Brzokoupil, EFA \ poradce

Milan Brzokoupil

Vzdělání

Milan vystudoval obor Materiálové inženýrství na Fakultě stavební Vysokého učení technického v Brně.

Pracovní zkušenosti a úspěchy

Ve finančním poradenství působí od roku 2010 pod hlavičkou společnosti Partners na pozici Consultant, později jako Senior Consultant. V říjnu 2013 se stal členem týmu poradenské kanceláře Davida Kučery. Zaměřuje se na problematiku rodinných financí a správu privátních klientů. V říjnu 2019 získal prestižní certifikát evropského finančního poradce €FA™.

Region působení

Brno, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí

Kontakty

  • +420 777 637 396