Krotitelé dluhů - úvodem (12. září 2010)

V této sekci se budete moci v brzké době setkat s příběhy lidí, kteří se odhodlali "svléci donaha" a otevřeně hovořit o svých problémech, jež vyústily v rodinnou finanční krizi.


Jednotlivé díly Krotitelů dluhů

Jednotlivé díly zde budou popsány, nikoli z pohledu samotného příběhu, ale z hlediska návrhů řešení, které se do 26minutového snímku nevešly. Mnohdy právě záměr dostatečné srozumitelnosti a nedostatečného času ukrajoval z někdy podstatných informací, které souvisejí s vlastním řešením. Pak řešení samotné se zdálo být velmi prosté a někteří z diváků nabyli dojmu, že další alternativy nebyly brány v úvahu - opak je však pravdou.

Informace

Bude se týkat dílů pořadu Krotitelé dluhů, které jsem osobně řešil, neboť právně k nim mám detailní informace.

I přes časovou tíseň se pokusím informovat právě o případech, které se často opakují, a je tudíž žádoucí je neustále zdůrazňovat.

Publikováno: 12.09.2010


Čtěte také:

Spořicí účty - jaké jsou úrokové…

AktuálněSpoření

Jaké jsou aktuální úrokové sazby u spořicích účtů? Jaké podmínky je nutné splnit? Všechny tyto a další informace naleznete v příspěvku níže.

Spořicí účty - jaké jsou úrokové sazby?

Splatili hypotéku, zaplatili za…

AktuálněDavidMédia

David Kučera na iDnes komentuje, proč si majitelé rozdílně zastavených nemovitostí kvůli hypotéce za vklad do katastru nemovitostí při doplacení závazku připlatí.

Splatili hypotéku, zaplatili za výmaz z katastru

Čeká nás pokles nebo růst cen…

AktuálněDavidMédia

David Kučera komentuje v pořadu Sama doma, jak jsou na tom nyní ceny nemovitostí. Dodává, co je to úroková sazba a jaká je ta ideální. Upozorňuje však, že i nízké úrokové sazby nejsou pro…

Čeká nás pokles nebo růst cen nemovitostí?