Glosy: stručně, jasně, výstižně (22. prosinec 2010)

Glosy jsou oddílem krátkých článků tohoto webu, věnovaným konkrétním tématům. Právě rozvláčnost některých článků může čtenáře ovlivnit, aby je nedočetl dokonce. Glosy stručně, jasně a výstižně provedou daným tématem se závěrečným doporučením.


Glosy vždy nestačí!

Krátké články mohou potěšit svou obsahovou štíhlostí, přesto některá témata musí být detailněji rozvinuta, aby bylo možné získat komplexní soubor informací pro jejich hlubší pochopení. K těmto účelům budou publikovány články, které mohou částečně vycházet z jednotlivých glos, ale pojímají téma dostatečně podrobně pro objasnění souvislostí.

Pište, glosy jsou tu pro vás!

Setkávám se ve své praxi s řadou témat v oblasti financí, která lidi zajímají, nicméně ta, která zajímají vás, mi můžete zaslat na e-mail uvedený v kontaktech, rád na ně prostřednictvím tohoto webu odpovím.

Publikováno: 22.12.2010


Čtěte také:

Čeká nás pokles nebo růst cen…

AktuálněDavidMédia

David Kučera komentuje v pořadu Sama doma, jak jsou na tom nyní ceny nemovitostí. Dodává, co je to úroková sazba a jaká je ta ideální. Upozorňuje však, že i nízké úrokové sazby nejsou pro…

Čeká nás pokles nebo růst cen nemovitostí?

Nárok pozůstalých - jak je to s…

AktuálněDavidFacebookMédia

David na iDnes komentuje, jak se nakládá s cennými věcmi po úmrtí v nemocnici. Upozorňuje, že hodnotné věci, jako šperky, jdou nejdříve do dědického řízení. Do vydání rozhodnutí dědického…

Nárok pozůstalých - jak je to s hodnotnými věcmi?

Změna výchovného k důchodu pro…

AktuálněDavidDůchodyMédia

David na iDnes komentuje, jaké změny nás čekají s příchodem možné důchodové reformy. Dodává, koho se budou týkat nové změny a pro jakou možnost výpočtu důchodu se rozhodnout.

Změna výchovného k důchodu pro rodiče