Finanční strategie (30. prosinec 2014)

Jak nechat své peníze pracovat? Jak získat pasivní příjem? Jak ušetřit na daních? Jak to vše zkoordinovat?


Finanční strategie vyžaduje odborný přístup

Navrhnout finanční strategii již vyžaduje odborný přístup. Řada lidí tvrdí, že má stavební spoření, životní pojištění, penzijní připojištění, spořicí účet, že investují apod. Jak ale tyto produkty fungují, zda jsou nastaveny na maximální výkon, to už však řeší jen málo kdo. Pak se tedy stávající situace, kdy lidé platí a v podstatě spíše svým konáním podporují finanční instituce a zvyšují jim zisky, než aby nechávaly své finance pracovat pro sebe.

Informace z restaurací nejsou relevantní

Bohužel umět sladit jednotlivé produkty, tak aby přesně korespondovaly s našimi představami, již není na konzultaci v rodině nebo v restauračním zařízení u piva se svými kamarády, ale vyžaduje profesionální zkušenosti a informace (které nejsou marketinkového rázu, často publikované na internetu).

K zamyšlení

Můžete podporovat banky, pojišťovny a další instituce, nebo nechat své peníze pracovat pro sebe. Rozhodnutí je na vás, řešení na profesionálovi.

Řešení

Rád vám poradím, jak nastavit takové produkty na maximální výkon, který umožňují, jak začít platit méně finančním institucím a nechat peníze pracovat pro sebe. Tímto způsobem uspořené peníze vám přinesou další užitek. "Peníze dělají další peníze", a to platí pro každého. Není výsadou "bohatých" umět s penězi nakládat.

Publikováno: 30.12.2014